שיתוף פעולה וכניסה לסקירה ארוכת טווח – Oakley Prizm Lenses

תוצאת תמונה עבור ‪oakley‬‏

 

היי חברים,

לצורך סדרת הכתבות הבאות בחרתי לצטט מדבריו של הפיסיקאי אלברט איינשטיין באמרו: "לעולם אל תתייחס אל לימודיך כאל חובה אלא כהזדמנות מעוררת קנאה ללמוד ולדעת את השפעתו המשחררת של היופי בתחום הרוח. לשם אושרך שלך ולתועלת הקהילה שבתוכה תעבוד בעתיד".

 

לפני כחודש ימים פנתה אלי חברת Luxotica לאחר שבחנה את הבלוג ואת סקירותיי הקודמות בתחום משקפי השמש בכלל ואת אלה של חברת Oakley בפרט, והציעה שנשתף פעולה לטובת ציבור הספורטאים.

 

 

אני שמח לבשר לכם שבשנה הקרובה אוציא סדרת סקירות על טכנולוגיית ה- Prizm של החברה, (בינתיים מוזמנים להיכנס לסקירת עדשת ה- Prizm Road וה- Transitions), כאשר השנה נתמקד בדגמים נוספים כגון ה- Prizm Daily, Prizm Trail ועוד.

 

חברת Oakley ידועה בחדשנותה ובחתירתה למצוינות בקרב ספורטאים. כשבוחנים את מספר הספורטאים בעולם אשר הן עמדו על פודיום והן שמשו כנסיינים של החברה, המספר עומד על מספרים לא מבוטלים וזאת מסיבה אחת פשוטה – החברה קשובה לצרכי הספורטאים ובוחנת את הטכנולוגיות בתנאי הקיצון שמשתמשיה עשויים להגיע אליהם.

 

תוצאת תמונה עבור ‪luxottica‬‏

 

לשאלת הגילוי הנאות: את משקפי השמש קיבלתי מחברת Luxotica וכמו בכל סקירה המידע מועבר אליכם הקוראים בצורה ישירה ללא התערבות גורם זה או אחר.

אני מודע לכך שלסקירותיי יש השפעה ישירה עליכם הקוראים בבואכם לרכוש מוצר זה או אחר. דעו כי אין זה משנה באם רכשתי מוצר או אם קיבלתיו למטרת סקירה. תמיד אכתוב את האמת שלי ומה עבד או לא עבד עבורי.

מי שמעוניין מוזמן בשמחה לעקוב אחר האימונים שלי בחשבון ה- Strava ולראות בדיוק באיזה ציוד אני משתמש.

 

תוצאת תמונה עבור ‪oakley prizm‬‏

 

זוג המשקפיים הראשון שנכנס לבחינה וסקירה ארוכת טווח הינו ה- Prizm Shallow Water עם מסגרת ה- 2.0 Flak כאשר עדשת המשקפיים הינה עדשת Polarized קרי עדשה מקטבת.

 

מהי עדשה מקטבת?

עדשה המכניסה רק את קרני האור המגיעות בצורה ישירה (מאונכת) אל מול העדשה, ומונעת מקרני אור המגיעות באלכסון להיכנס. התוצאה היא עדשה המונעת השתקפות וסנוור ומאפשרת ראיה חדה יותר. עד כאן – ההסבר הפשוט.

ההסבר המורכב יותר טמון בהתנהגות קרני האור: האור כידוע נע בגלים. אלומת האור היוצאת מהשמש הינה אוסף גלים שנעים לאותו כיוון אבל במישורים שונים.
כאשר גלי אור אלו פוגעים במשטח מבריק או חלק כגון: שימשת רכב, ים, חלקי מתכת וכד', חלקם חוזר לעין בגלים רוחביים וכך מתקבלות תופעות ההשתקפות והסנוור.
 

תמונה קשורה

 

כיצד הדבר מתבצע?

בעדשת Polarized, מוצמד לעדשה משטח דקיק בטכנולוגיה מיוחדת הבנוי בדומה לתריס ונציאני אנכי, משטח זה מקטב ומאפשר רק לגלי אור המגיעים בצורה אנכית וישירה לחדור דרך העדשה, שאר גלי האור המגיעים בכיוונים שונים נחסמים, וכך למעשה נמנעת ההשתקפות והסנוור. עדשת Polarized מומלצת בעיקר לאנשים הנמצאים שעות רבות במרחבים פתוחים.

 

 

תיאור כללי:

  • משקל: 28 גר'
  • טכנולוגיות ייחודיות: HDO®, POLARIZED®, PRIZM™, Unobtainium®, Plutonite®, O Matter
  • המחיר המומלץ לצרכן – 200$ בארה"ב ובארץ 750 ש"ח

 

מבט קדמי

 

 

מבט צידי

 

 

מבט פנימי

 

 

בדגם ה- Prizm Shallow Water אני משתמש מזה שבועיים בעיקר בריצות שחרור לאורך חוף דור ואני חייב לציין שהעדשה מאד נעימה לעין.

 

 

נתראה בשבילים ובדרכים.

שלכם,

יניב

 

Leave a reply:

Site Footer