סקירת חגורת השתייה Ultraspire Synaptic

ultraspire-logo

 

היי חברים,

עברה כבר חצי שנה מאז שהתחדשתי בחגורת השתייה של חברת Ultraspire ה- Synaptic ולצערי, כמו בדגם ה- Zygos, לא ראיתי רבים עם המוצר הפרקטי הזה וחבל.

 

לשאלת הגילוי הנאות: את חגורת השתייה רכשתי למטרת הסקירה בחנות הריצה הצפונית Runway. כמו בכל סקירה המידע מועבר אליכם הקוראים בצורה ישירה ללא התערבות גורם זה או אחר.

אני מודע לכך שלסקירותיי יש השפעה ישירה עליכם הקוראים בבואכם לרכוש מוצר זה או אחר. דעו כי אין זה משנה באם רכשתי מוצר או אם קיבלתיו למטרת סקירה. תמיד אכתוב את האמת שלי ומה עבד או לא עבד עבורי.

 

קצת פרטים יבשים:

  • משקל החגורה – 87 גרם לא כולל הבקבוק
  • מגיעה עם בקבוק ייעודי בנפח של 550 מ"ל
  • שני כיסים: גדול וקטן
  • שני חבקים בחלקה הקדמי של החגורה ייעודיים לציוד עזר
  • חגורה אלסטית הננעלת באמצעות וו
  • מגיעה בשני צבעים – כחול או אדום
  • מגיעה במידה אחת
  • מחיר – 250 ש"ח

 

חווית הריצה של עם חגורת השתייה Ultraspire Synaptic:

נתחיל מכך שהחגורה קלה מאד ועל גבול הבלתי מורגשת. איכות הבד הינה גבוהה מאד ולא הורגשה תחושת אי נעימות במהלך נשימה במאמץ, דבר אשר מעיד על היות הבד נושם ואלסטי. רצתי עם החגורה הזו מרחקים בינוניים של עד 25 ק"מ בימי הקיץ בין אם על מסלול סובב עמק או בכבישי הקיבוצים בסביבתי, לרבות העלייה הידועה לשמצה "חומצת חלב".

קיבולת הבקבוק בהחלט הספיקה עבורי בימים החמים, ואני בטוח שכעת כשהטמפרטורות נמוכות יותר, היא תספיק אף מעבר.

 
synaptic3

 

אופן פיזור הציוד בחגורה:

את הכיס הקטן אשר צמוד מאחור לבקבוק ייעדתי לכדורי מלח, שפתון ותוסף הקפאין של 32Gi, בעוד שהכיס הגדול יועד יותר לטלפון נייד, ג'לים או פנס הראש.

הכיס הגדול בקדמת החגורה מחולק למעשה לשני תאים קטנים ותא מרכזי. חלקו הקדמי של הכיס אינו אלסטי דיו, ולכן אם מכניסים טלפון נייד כדוגמת ה- Samsung Note 5 או ה- Huawei Mate S, אני לא בטוח שיישאר לכם מקום גם לג'לים ויש לקחת זאת בחשבון.

 

החגורה מלפנים

 synaptic2

 

החגורה מאחור

synaptic1

 

 

לשמחתי לכל אורך הבחינה לא קרה שהבקבוק קפץ או נפל מהכיס הייעודי לו ואין זה מובן מאליו. כמאוכזב מחגורות הריצה של Nathen שמחתי שבחגורה הזו הכל נשאר במקום, רצועת ההצמדה לא נפתחת וההרגשה היא שמשהו חובק בנוחות את הגוף.

למרות שהחגורה מגיעה עם בקבוק פשוט לכאורה, הן הפקק והן הפיה תפקדו נהדר. לא היתה כל זליגת נוזלים מבסיס הפקק וזרימת הנוזלים היתה קלה, נעימה ומידית. לא היה כל טעם לוואי לבקבוק וזה נפלא.

אך לא כל הנוצץ זהב כמו שאומרים. במהלך הבחינה מצאתי שהחבקים בקדמת החגורה טובים עבור ציוד אישי בדגש על ביגוד טכני, אך לא מעבר לכך. במספר ניסיונות שביצעתי לרוץ עם החגורה ועם ציוד ייעודי כדוגמת מקלות ההליכה של Black Diamond, הדבר התגלה כלא נוח עבורי. בהחלט ניתן להשתמש בחבקים למטרת הצמדה של מספר ברזל בעת תחרות.

 

 

 

לסיכום:

את חגורת ה- Ultraspire Synaptic הייתי מייעד לריצות בינוניות עד מרתון, בעלות אופי של נשיאת ציוד מינימלי. הייתי שמח אם הכיס מלפנים היה גדול יותר, או לכל הפחות, עשוי מבד אלסטי כדוגמת הבדים אשר בשימוש חברת Salomon או Raidlight.

 

האם אני ממליץ על חגורת Ultraspire Synaptic?

בהחלט כן.

 

 

נתראה בשבילים ובדרכים.

שלכם,
יניב

 

 

Leave a reply:

Site Footer