סקירת ווסט הריצה Salomon S Lab Adv Skin Hydro 5 Set

salomon_s_lab_5_2

 

היי חברים,

כשהתחלתי להגדיל את נפח האימונים לקראת מרתון טבריה, נאמר לי בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, שעלי להרבות Football בצריכת Suunto נוזלים.

גילוי נאות – אף פעם לא הייתי זקוק cheap mlb jerseys ליותר מידי נוזלים. לא בתקופת השירות הצבאי, Ukraine לא בטיול של אחרי הצבא… אין לי את הרגשת המחסור הזה.

דוגמא אישית – ריצת 20 ק"מ, חודש יולי, 6 בבוקר. כביש 4 מזיכרון יעקב (מתחם מול-זיכרון) >> צ. חדרה >> וחזרה לזיכרון יעקב, ללא כל שתייה וללא הרגשת מחסור.

אבל, וזה אבל גדול, במהלך פעילות גופנית ארוכה, אנו מאבדים הן נוזלים והן מלחים, ובחיפושי אחר הציוד האופטימלי, בזבזתי המון כספים בציוד שהוא מעולה… אבל לא בשבילי. זה החל מחגורות ריצה, בקבוקים נשלפים מהמותן, מערכות שתייה של wholesale nfl jerseys מיטב המותגים. לא מצאתי משהו שישב עלי כמו כפפה.

לבסוף, אחרי שכמעט אמרתי שכנראה אצטרך miss להתפשר על 99%, (ומי שמכיר אותי יודע שאני לא מפונק אבל גם לא מתפשר במיוחד), נכנסתי לערוץ של The Ginger Runner ב- YouTube בניסיון אחרון למצוא פתרון. שם המליץ הג'ינג'י המטורף על ווסט הריצה של סלומון. הדגם הוא Salomon S-Lab Adv Skin Hydro 5 Set.

 

 

salomon_s_lab_5_1

 

ולסקירה עצמה:

  • נשיאת נוזלים: הווסט מגיע עם שתי שפופרות סיליקון, כאשר כל אחת מכילה 500 מ"ל. ניסיתי לצרוך כך את הנוזלים, אבל זה לא צלח. בחרתי להזמין שקית שתייה של Hydropak בנפח של 1.5 ליטר. בשבילי זה די והותר.
  • גימור ואיכות בד: בד נושם ואיכותי. הווסט יושב בצורה אופטימלית וממש הופך להיות חלק מהגוף. ממש עור שני. תודות לסוג הבד לא הורגשה כל בעיה בתנועתיות הגב או הידיים בריצות מהירות, או באימוני cheap nfl jerseys עליות כגון ג'וערה.
  • משקל הווסט: כ-250 גרם!!! הזוי עד How כמה שהוא לא מורגש.
  • תאי אחסון: 13 תאים יעודים הן לשפופרות השתייה, לשקית שתייה, ג'לים וחטיפים, תא גדול מרכזי בעל יכולת גישה משני צדי הווסט.
  • לווסט של סלומון אין אבזמים. מערכת המתיחה, אשר ממוקמת ???? באזור בבית החזה, משמשת לחביקה והידוק, ולאורך כל הריצות שמרה את הווסט יציב. cheap jerseys יש לציין שצדי אזור החביקה עשוי מחומר מעט קשיח, ויש לבדוק שווסט יושב בצורה אופטימלית, אחרת האזור ישתפשף ויגרה את The אזור החזה, ויקשה על נפח הנשימה בבית החזה. עניין של כוונון וניסוי שאסור להתעלם ממנו.
  • הווסט מגיעה ב 3 מידות גודל – XS/S, M/L, XL.

 

לסיכום:

מדובר במוצר קצה מהמעלה הראשונה. חברת Salomon התעלתה על עצמה ויצרה ווסט קל, ????????? פרקטי ונוח מאד לשימוש, (לפחות עבורי). מחירו נכון לכתיבת שורות אלה עומד על 185$. המחיר הנ"ל מעמיד את הווסט בסקאלה הגבוהה של מערכות השתייה לרצים. רק לצורך השוואה, המוצר המקביל בחברת Ultimate Direction, עולה כ-100$ בלבד. האם הוא טוב כמו ה- Salomon S-Lab Adv Skin Hydro 5 Set ? טרם בחנתי אך גם זה בטיפול.

אז האם אני ממליץ על הווסט?

בפירוש כן!

נתראה בשבילים ובדרכים.

שלכם,

יניב

Leave a reply:

Site Footer