סיכום שנתי ורשימת הציוד המומלץ לשנת 2016 !!!

 

2017_logo

 

 

היי חברים,

שנת 2016 כבר כמעט באה לסיומה ובמהלך השנה בחנתי לא פחות מ- 7 ווסטים, 7 זוגות נעליים, 6 זוגות גרביים, 5 שעונים, (שמתוכם התפרסמו 3 סקירות), 2 זוגות משקפיים, 2 פנסים ייעודיים לריצה, ותנו דעתכם שמדובר רק בציוד שיצא לפרסום. לא הכל עובר את הביקורת שלי ולא הכל הופך להיות נחלת הכלל.

אני בוחן אך ורק את הציוד שמעניין אותי או ציוד, שאתם הקוראים, מבקשים ממני לבחון. אני משתדל בנוסף לבחון טכנולוגיות שטרם הגיעו ו/או משווקות בארץ לדוגמה רצועת ההספק של חברת STRYD אשר הגיעה אלי כחודש ימים לפני ששווקה ופורסמה בארץ, או מד הסח"ח של BSX, שעוני הריצה של חברת TomTom ועוד.

מרבית הציוד נרכש על ידי לטובת השקיפות והגילוי הנאות. אינני מאפשר לאף גורם, ואין זה משנה מאיזה כיוון, לבוא במגע עם סקירותי טרם פרסומן.

התלבטתי מאד אם להשוות בין המותגים השונים, מאחר וזה הדבר הנכון לעשות, אך יש לזכור שכל סקירה, של כל סוקר ו/או בוחן ציוד, היא אינדיבידואלית. לכן הייתי ממליץ לכולם לקחת את הדברים בפרופורציות וזה כולל גם את עבדכם הנאמן.

עם כל הכבוד לכולם, אי אפשר לומר על כל מוצר: ווסט ריצה, פנס או נעל, שהוא מושלם. זה אישי לכל אדם ואדם.

לא אחת קראתי וצפיתי בסקירות הן מהארץ ומחו"ל אשר מציגות מוצר שיש לו כשלים בטיחותיים, הסוקר ציין את אותם כשלים, ובמקביל נותן למוצר ציון גבוה. יודעים מה? זה לא מגוחך – זה נטו לשקר לכם הקוראים ולרצות את היבואן.

בין אם זה מוצא חן בעיני היבואן או לא, אצלי אין את המשחקים האלה – What You See Is What You Get.

זו הסיבה העיקרית לכך שאני מציין בכל תחילת סקירה שאני מודע לכוח שיש בידי כסוקר ובוחן ציוד, והבחירה אם לרכוש מוצר זה או אחר היא אך ורק בידי הצרכן. אין אמת מוחלטת אחת.

 

"מה שמתאים לי לעולם לא יתאים במאת האחוזים לאחי התאום!"

 

דוגמה לגילוי נאות מצדי: אם תבחנו את הבלוג לאורך השנתיים האחרונות תראו שאין בו אף סקירה על מותג הנעליים Hoka One One וזו מהסיבה הפשוטה שהיבואן היה מאמן הריצה שלי בתקופה הזו, ואם הייתי מפרסם סקירה היא היתה מתפרשת כבעלת אינטרסים.

מצד שני כולכם ראיתם אותי לא אחת בעמדות המותג, כמעט בכל אקספו ואירוע ריצה, ובטח שאלתם את עצמכם למה זאת? התשובה היא פשוטה –  כי היבואן ביקש ואני הסכמתי לתת יד.

בשקיפות מלאה אציין שהצעתי לכלל היבואנים שרכשתי/קיבלתי מהם ציוד לסקירה את האפשרות שאגיע ואעזור באירועים השונים. אני רואה במעשה זה חיזוק מעמדו של המותג והיבואן, ואמשיך לעשות זאת בחפץ לב.

אז אחרי פתיח כל כך ארוך קבלו את ציוד הריצה המומלץ עלי לשנת 2016.

(לחיצה על שם המוצר המודגש תפנה לדף הסקירה)

 

ווסטים/תיקי ריצה:

ווסט ליום תחרות – RaidLight Gilet Responsive 8L

 

 

ווסט לתקופת האימונים – Ultraspire Zygos או Ultimate Direction P.B 3.0 (בהסתייגות על- PB 3.0)

 

20160719_183121

 

נעלי ריצה – כביש:

Hoka One One Clifton 3

Hoka One One Conquest 3

 

clifton-3

 

 

נעלי ריצה – שטח:

Inov 8 TerraClaw 220 – נעל אידיאלית למרחקים הבינוניים. קלילה וכיפית!

Hoka One One Mafate Speed 2

 

inov_220

 

ביגוד ריצה:

ביגוד לימי הקיץ – ביגוד השטח של חברת Craft

 

20160713_111751

ביגוד לימי החורף – Nike

 

ביגוד לחץ: BV SPORT Compression

 

בין אם כחולצה…

600_4

 

ובין אם כשרוולי לחץ ומכנסיים

bv2

 

שעוני ריצה ומולטיספורט:

מבחינת חדשנות טכנולוגית אין ספק שחברת Garmin התעלתה בשנתיים האחרונות מעל כל מותג אחר הן בחדשנות של שעוניה ובנוסף בכמות המידע שהיא מספקת בין אם באפליקציה לטלפון הנייד או בתוכנת המחשב. מצד שני יציבות מוצר חשובה מעבר לכך, ולכן תחת קטגוריה זו הדברים יפורטו מעט אחרת.

השעון האופטימלי מבחינתי לכל רץ שמתאמן לאירוע עד 8 שעות הינו ה- Garmin Vivoactive HR.

 

vivo_front

 

כשנכנסים לתחום התחרויות של עד 14 שעות כגון :טריאתלון/אולטרה מרתון אין ספק שה- Garmin Fenix 3 HR הוא המוצר הטכנולוגי השולט, אם כי עדיין ישנן תקלות מינוריות בחיישן הדופק, ולכן תמיד הסתמכו על רצועת דופק.

 

dav
dav

 

כשמדברים על יציבות ואורך חיי סוללה אין שני לשעון ה- Suunto Ambit 3 Peak אשר בהחלט ייעודי לכל סוג ספורט קיים ולכן, ונכון לכתיבת שורות אלה, הוא שעון הספורט העיקרי שלי.

 

dav
dav

 

משקפי ריצה וספורט: Oakley Radar EV Path עם עדשת Transitions:  אידיאליות לכל תנאי שטח. כל תנאי תאורה. קלים, נוחים ועמידים.

 

20160710_125944

 

גרבי ריצה: אני משתמש ב- DryMax והן Features! כבר שנתיים ומבחינתי שניהם מותגים מעולים.

 

ציוד עזר: מצחיית/כובע הדופק של חברת LifeBeam ומד ההספק של חברת STRYD. שני מוצרי חובה לכל רץ אשר אוהב לרדת לרזולוציות האימון ברמה המקצועית ביותר.

 

אמצעי תאורה: פנס ראש Led Lancer SEO7

 

לסיכום:

מאז שפרויקט הבלוג החל נחשפתי להרבה אנשים. הרבה ספורטאים. חלקם מפרגנים וחלקם לא וזה בסדר אנחנו לא חייבים להסכים על כל דבר. יהיו כאלה שידברו ממקום של אגו ויהיו כאלה שיעדיפו לנצור את לשונם. אני מכבד את כולם כי יש מקום לכולם.

אני מאחל לעצמי ולכולנו שנת בריאות, הגשמה וכיבוש יעדים. שנת אהבה ופירגון הדדי.

אז נתראה בשבילים ובדרכים…. גם ב- 2017.

שלכם בהערכה,
יניב

20160710_143341

 

 

Leave a reply:

Site Footer