3

 

שמי יניב ואני חובב ריצה, ואף מעבר לכך אני חובב של ציוד ריצה.

נשוי + 3, עוסק בניהול פרויקטים והריצה היא חלק בלתי נפרד מחיי.

החינוך לספורט החל עוד בילדותי וליווה אותי ברוב חיי הבוגרים ועוד אחרי השירות הצבאי.
שקלתי להפוך את התשוקה לספורט למקצוע ואף למדתי את התחום בלימודי התואר הראשון בחינוך גופני, ובמספר לא מבוטל של קורסי מדריכים ומאמנים בענפים השונים, אבל החיים ניווטו אותי אחרת לתחום ניהול הפרויקטים, והאמת שטוב לי בנישה הזו. יש להבדיל בין תחביב לבין מקצוע.

במהלך השנים התוודעתי לתחום הטריאתלון ואף הייתי יבואן של ציוד בוטיק בתחום הנ"ל בדגש על ציוד לתחרויות איש הברזל.

ספורט ומשפחה יכולים להתנגש – לכן בחרתי להתמקד בריצה אשר בניגוד לענפים כגון שחייה ו/או רכיבה, אינה מצריכה יותר מידי זמן ו/או לוגיסטיקה.

בשל אהבתי לציוד התחלתי לחקור את הנושא וראיתי שאין שום גורם בארץ אשר נותן את הדעת על סקירות איכותיות וכנות. הכל מונע מאינטרסים ולאו דווקא נאמרת האמת הפשוטה, שהיא למעשה זו המחברת בין כולנו כחובבים. אין זה משנה אם אתה רץ מרתון מתחת לשלוש שעות או מעל ארבע שעות. הציוד הינו לרוב אותו ציוד ויש לתת ולהגדיר מה מתאים למי, ללא התערבויות של בעלי אינטרסים, ותוך כדי שקיפות מלאה.

אני סוקר את הציוד להנאתי האישית. הבלוג הוא סוג של "בית-ספר" עבורי, המאפשר לי למלל את החוויה שלי עם כל אביזר ואביזר. כלומר מה עבד עבורי? מה לא? מה הייתי משנה? משפר?

לשאלת הגילוי הנאות:
הציוד אותו אני סוקר לא ניתן לי בהשאלה ולא במתנה אלא נרכש במיטב כספי. הסיבה לכך היא פשוטה – איני מעוניין להיות משויך ו/או מזוהה עם מותג זה או אחר אלא אם אני בוחר בו. אם תראו אותי רץ עם מותג מסוים לאורך זמן תוכלו להסיק מכך מהי העדפתי האישית.

הפיתויים קיימים כל הזמן, ומגיעים מכל מיני כיוונים, ובעלי אינטרס כזה או אחר. עדיין, ולראייתי, אני בוחר לוותר עליהם ובמידה ואקבל ציוד זה או אחר לסקירה מיד אעדכן נקודתית.

אז לסיכום אני אשמח שתהיו שותפים לדרך.

נתראה בשבילים ובדרכים.
שלכם,

יניב

 

 

Site Footer